Testosteronum Czy propionat testosteronu można kupić w aptece?

Testosteronum Czy propionat testosteronu można kupić w aptece?

Wielu mężczyzn docenia również to, że stosowanie testosteronu poprawia ich nastrój. Obserwują u siebie wzrost pewności siebie oraz ogólną poprawę samopoczucia. Propionat testosteronu może również pozytywnie wpłynąć na poziom energii. Osoby stosujące go zauważają, że są w stanie ćwiczyć dłużej i wydajniej, później zaczynają odczuwać zmęczenie. Jak widać, jest to więc jedna z form testosteronu, która może być pomocna dla osób ćwiczących siłowo, rzeźbiących swoją sylwetkę czy trenujących sporty wytrzymałościowe takie jak kolarstwo, lekkoatletyka czy trójbój.

  • Pomimo tego, że środek ten usuwany jest z organizmu bardzo szybko, zwłaszcza w porównaniu do innych hormonów, istnieje ryzyko nagromadzenia się dużej ilości wody.
  • Każda z dostępnych odmian syntetycznego testosteronu, w tym Testosteron Propionat, ma nieco inne właściwości farmakokinetyczne.
  • Jednakże dobór właściwych substancji oraz ich dawkowanie wymaga dużej ostrożności i konsultacji ze specjalistą, aby zminimalizować ryzyko poważnych skutków ubocznych.
  • Jakich efektów można się spodziewać po zastosowaniu propionatu testosteronu?

Jak często trzeba podawać się iniekcji?

W krótkim czasie zauważyć można ogromne efekty naszej sylwetki, poprawę naszego nastroju oraz zwiększone libido. Testosteron Propionate jest chętnie stosowanym specyfikiem, ze względu na szybkie efekty działania, widoczne nawet po kilku dniach od momentu zażycia tego środka. Polecany jest w szczególności dla osób, którym zależy na szybkich i efektownych wynikach treningowych. Dzięki stosowaniu tego środka siła mięśni znacznie się zwiększa oraz następuje szybszy wzrost tkanki mięśniowej.

Testosterone propionate- z czym stosować?

Podczas gdy w cyklach masowych pomaga nam w zwiększaniu siły, wytrzymałości i masy mięśniowej, w cyklach cuttingowych wspomaga utrzymanie suchej, umięśnionej sylwetki przy jednoczesnym spalaniu tkanki tłuszczowej. Propionat testosteronu stosuje się w celu zbudowania czystej Omnadren 250 (JELFA POLSKA) cykl masy mięśniowej oraz redukcji tkanki tłuszczowej. Ze względu na okres półtrwania wynoszący maksymalnie 30h, testosteron propionat należy brać codziennie lub co drugi dzień. Efekt działania, to indywidulana kwestia każdej osoby, która stosuje tego typu sterydy.

TESTOSTERON Propionat EP jest sterydem, którego współczesne zastosowanie koncentruje się wokół zwiększania masy mięśniowej oraz siły i wytrzymałości. Kulturyści stosują go, by osiągnąć jeszcze lepsze efekty treningowe w znacznie krótszym czasie. Testosteron propionat to jedno z najpopularniejszych i najczęściej stosowanych sterydów anabolicznych.

Średnio wynoszą 2-3 dni, co przekłada się na konieczność dokonywania dość częstych iniekcji w celu utrzymania optymalnego poziomu testosteronu we krwi. Jest to środek, który jest stosowany w medycynie w przypadku mężczyzn, którzy mają obniżony poziom tego hormonu. Istnieje wiele sklepów ze środkami dopingującymi, które oferują ten środek. Należy jednak pamiętać o ryzyku – możemy zostać oszukani lub też zakupić środek, który nie jest propionatem testosteronu. Kupowanie tego specyfiku nie jest więc nielegalne, niemniej jednak warto zachować rozwagę i decydować się na zakup jedynie z pewnego źródła lub apteki. Wśród działań niepożądanych pojawia się również ryzyko zwiększenia poziomu szkodliwego testosteronu oraz przerostu prostaty.

Niezależnie od poziomu zaawansowania, odpowiednie dawkowanie jest niezbędne, aby uzyskać pożądane efekty, przy jednoczesnym minimalizowaniu ryzyka wystąpienia skutków ubocznych. Jedyną niedogodnością, związaną ze stosowaniem testosteronu propionatu jest konieczność częstych zastrzyków – co drugi dzień. Czas trwania cyklu propionianu testosteronu zazwyczaj wynosi od 8 do 16 tygodni. Pod koniec cyklu, po leczeniu testosteronem należy wprowadzić, aby ponownie rozpocząć naturalną produkcję testosteronu. Pomimo tego, że środek ten usuwany jest z organizmu bardzo szybko, zwłaszcza w porównaniu do innych hormonów, istnieje ryzyko nagromadzenia się dużej ilości wody.

Ten efekt uboczny wynika ze zwiększonego poziomu estrogenu i jest zwalczany przez inhibitory aromatazy (na przykład Anastrozol – Arimidex). Każdy 3 dzień powinien być absolutnym minimum, ponieważ jest to blisko granicy czasu aktywności propionianu. Kombinacji testosteronu jest nieskończenie wiele, ponieważ podstawą każdego cyklu powinien być zawsze testosteron. Nie ma sensu próbować opisywać wszystkich możliwych cykli, opartych na danych preparacie.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *