Winstrol Bałkan: Właściwości i zastosowanie sterydu Winstrol od Bałkan Pharma

Winstrol Bałkan: Właściwości i zastosowanie sterydu Winstrol od Bałkan Pharma

Oxandrolon 10mg (Anavar) firmy Bałkan – (Balkan Pharmaceuticals) – jest uważany za jeden z najbezpieczniejszych sterydów na świecie. Pierwotnie opracowywany w celu stosowania w medycynie u kobiet i dzieci. Formy iniekcyjne często występują pod postacią depot, czyli o przedłużonym uwalnianiu, które może trwać od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu godzin. Winstrol depot zawiera nanomikronizowany stanozolol, który powoli i miarowo uwalnia się do krwi. Stanozolol/Winstrol to w rzeczywistości pochodna DHT tyle, że z dwoma modyfikacjami. W pozycji 17 alfa pojawia jest grupa metylowa, a ponadto pierścień A zyskał grupę pyrazolową.

  • Standardowe dawki w przypadku mężczyzn wynoszą od 20 do 100 mg dla tabletek oraz 25 – 100 mg dla wersji iniekcyjnej.
  • Wbrew niesłusznym opiniom, estrogeny w organizmie mężczyzny to nie samo zło, ale pożytek.
  • Osoby z niskim BF mogą liczyć na znaczne twardsze mięśnie, poprawę użylenia, separacji i pocięcia mięśnia.
  • Z kolei wersja iniekcyjna winstrolu może spowodować zakażenia bakteryjne przy zastosowaniu nieodpowiedniej higieny.

Winstrol– jest to zdecydowanie najważniejsze zastosowanie tego środka. Jeśli marzy Wam się szybki przyrost masy mięśniowej i poprawa wydolności, to bardzo możliwe, że spotkaliście się z już z nazwą Winstrol. Winstrol zwany też stanozololem (stanazolem), razem z nandrolonem stanowią najbardziej popularne środki dopingujące. Sięgają po niego sportowcy wielu dyscyplin (pływacy, lekkoatleci, ciężarowcy, narciarze biegowi), wszyscy, którym marzy się muskulatura i doskonałe wyniki. Kariera winstrolu zaczęła się od weterynarii, był to środek dla koni wyścigowych.

U nas znajdziesz wszystkie informacje niezależnie od tego czy Twoim założeniem jest budowa masy mięśniowej, idealna rzeźba, czy redukcja tkanki tłuszczowej. Winstrol czyli stanozolol, produkowany przez hiszpańska firmę farmaceutyczną, zyskał sławę na całym świecie, a jego nazwa jest bardzo rozpoznawalna. W sprzedaży znajduje się obecnie winstrol firmy Desma, Firma ta wykupiła prawa do produkcji preparatu depot, a do tego produkuje wersję oralną winstrolu – 2mg / tabl. Jak większość Nebido 1000 mg Bayer kup SAA opornych na proces aromatyzacji winstrol w dawce dobowej 6 mg, może obniżyć poziom zdrowego cholesterolu HDL o około 30 %, o tyle samo w tym samym czasie podnosząc „zły cholesterol”. Możliwy nawet przy małych dawkach przerost mięśnia sercowego powoduje, że winstrol najczęściej używany jest do krótkich cykli redukcyjnych. Może być groźny także dla osób zmagających się z chorobami serca lub chorobami naczyń krwionośnych, a także w wypadku przebytego zawału serca.

Winstrol STROMBAFORT tabletki Bałkan

Stosowanie winstrolu może mieć negatywne skutki także podczas problemów z krzepliwością krwi oraz w trakcie leczenia doustnymi lekami przeciwzakrzepowymi. Winstrol nie powinien być również stosowany przez diabetyków i przez osoby cierpiące na zaburzenia pracy wątroby oraz nerek. Winstrol Bałkan to markowy steryd anaboliczno-androgenny, którego właściwości i zastosowanie są szeroko dyskutowane w środowisku sportowym. Produkowany przez firmę Bałkan Pharma, Winstrol zdobył popularność ze względu na swoje unikalne cechy i korzyści dla zarówno profesjonalnych jak i amatorskich sportowców. W tym artykule dowiesz się więcej o właściwościach tego sterydu oraz jak go prawidłowo stosować, aby osiągnąć maksymalne efekty. Wypełnij formularz kontaktowy, aby zadać pytanie do eksperta i uzyskać szybką odpowiedź zwrotną.

Winstrol (stanazolol) – toksyczny preparat na szybki przyrost masy mięśniowej

To w pewnym uproszczeniu przemiana androgenów w estrogeny (np. testosteron zamienia się estradiol), pod wpływem enzymu aromatazy. Winstrol nie jest popularny wyłącznie wśród kulturystów, którzy chcą zadbać o swoje mięśnie. Międzynarodowe organizacje sportowe zabraniają zawodowym sportowcom sięgania po doping. Wiadomo, że środki dopingujące mają wpływ nie tylko na rozwój ich sylwetki, ale też na wyniki w poszczególnych konkurencjach, czyli nijak to się ma do zasady fairplay.

Czas wykrywalności oxandrolonu jest 3-4 tygodni, co pozwala przejść kontrolę, odłączając wcześniej środek. Oxandrolon Balkan, jest dość rzadko stosowany(w stosunku do innych, tańszych oralnych SAA) ze względu na wysoką cenę oraz stosunkowo słabe działanie. Oxandrolon jest łagodnym sterydem z niskimi właściwościami androgennymi. Dlatego nie możemy polecić go solo atletom, którzy już mieli do czynienia z cięższymi środkami.

Trudno się temu dziwić, przecież środki dopingujące wpływają nie tylko na rozwój sylwetki, ale też na wyniki w poszczególnych konkurencjach. Problem dopingu narasta, ma zasięg globalny, dlatego w 2015 roku wiele krajów zdecydowało się na zaostrzenie sankcji wobec zawodników, którym udowodniono stosowanie niedozwolonych środków. Winstrol jest sterydem anabolicznym, co oznacza, że ma zdolność do budowania nowych tkanek. To właśnie dzięki tej właściwości jest tak popularny wśród kulturystów. Zwiększenie syntezy białek, które wpływa na przyrost mięśni, a co za tym idzie także siły, jest możliwe dzięki zmianom chemicznym zachodzącym w mięśniach.

Inne zastosowania oxandrolonu:

Co prawda uwolni mięśnie od wody jednak przy dość dużej zawartości tkanki tłuszczowej, przy samodzielnym stosowaniu Winstrolu, definicja może być mało zauważalna. W tym przypadku najlepiej połączyć go z iniekcyjnym Trenbolonem, Masteronem czy Boldenonem. Po takiej kombinacji uzyskamy masę mięśniową bardzo dobrej jakości o wyraźnej definicji. Do typowego budowania masy świetnie sprawdza się połączenie z Decanabolem. Ze względu na toksyczne właściwości zaleca się, by okres stosowania nie był dłuższy niż 6 tygodni. Znane są jednak przypadki, że użytkownicy winstrolu mają go „na tapecie” nawet dwa razy dłużej.

W związku z tym może wywoływać w organizmie szereg niepożądanych skutków. Winstrol wpływa przede wszystkim na krew – powoduje znaczny wzrost złego cholesterolu i spadek dobrego, nawet o 99%. Winstrol w tabletkach może niekorzystnie wpływać na pracę układu pokarmowego, wywoływać zgagę, wzdęcia jelit, nudności i wymioty, a nawet doprowadzić do uszkodzenia wątroby. Dawka 40mg dziennie podzielona na 2 części, przez 6 tygodni jest optymalną dla osoby początkującej i pozwala zniwelować większość potencjalnych skutków ubocznych.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Author

Michael Picco

Michael Picco

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit dolor

Latest Post